Dětský závod „O pohár předsedy SÚS“ – i s dopravou na místo

Dobrý den  Všem

Těm, kteří nemají možnost vlastní dopravy na dětské závody „O pohár předsedy SÚS“, které se konají 20. 5. v Týnci nad Sázavou, nabízíme přepravu autobusem. Odjezd v pátek 19. 5., poté zpět v sobotu 20. 5. v odpoledních hodinách. Na místě akce je možné přespat na tábořišti ve stanech (vlastních).

Jeden autobus pojede z Mnichova Hradiště cca 16:15, přes Bakov nad Jizerou cca 16.40, Bělou pod Bezdězem  cca 17:00, Mladou Boleslav cca  cca 17:20, Brandýs nad Labem cca  17:40, Čelákovice cca  18:00 a pak do Týnce nad Sázavou. Odjezd obvykle od sídla MO

Druhý autobus pojede z Rožmitálu pod Třemšínem cca 16:30, přes Příbram  cca 17:15 a Sedlčany cca 18: hod  do Týnce nad Sázavou. Odjezd obvykle od sídla MO

Dopravou mohou cestovat jako doprovod i rodiče !!!

 

Odjezd zpět je po ukončení akce

V případě zájmu o dopravu autobusem kontaktujte pro bližší informace vedoucího odboru mládeže na tel: 777 172 067 nebo na emailumladez.sus@seznam.cz.

 

Zároveň pro připomenutí opakujeme zprávu ohledně závodů, kterou jsme již vydali:

S jednou výraznou novinkou přicházejí letošní rybářské závody O pohár předsedy Středočeského územního svazu, které se konají 20. 5. 2017 v Týnci nad Sázavou – Náklí.

Ta novinka spočívá v tom, že původní dětské závody byly rozšířeny o kategorii mládež. To znamená, že soutěžit se bude ve dvou kategoriích – děti do 15 let věku a mládež 16 – 18 let.

 

Občerstvení pro závodící děti zdarma!  Pro doprovod zajištěno jak v pátek tak v sobotu.  Každý závodník jsi odveze cenu,  ceny díky sponzorům jsou v hodnotě 50 tisíc!!!!

 

Pro vítěze jsou připraveny pruty, křesla , navijáky a mnoho dalších hodnotných cen.

 

S pozdravem Petrův Zdar

Jiří Eichler

tel:777 172 067

email:mladez.sus@seznam.cz

vedoucí odboru mládeže

Středočeský územní Svaz

K Novým domkům 82, Praha 5

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *