Skvělý výkon předvedl tým naší organizace, který získal parádní 5. místo v prvním ročníku závodu O putovní pohár předsedy SÚS.
V pátek 8. května 2026 se na rybářském revíru Písková Lhota konal první ročník rybářského závodu místních organizací „O putovní pohár předsedy Středočeského územního svazu“.
Naši místní organizaci na této premiérové akci reprezentoval tým ve složení Bořivoj Rotek, Petr Novotný a Martin Jandourek.
Ryby na této krásné vodě dobře spolupracovaly, což se odrazilo na atraktivitě samotného lovu i množství úlovků.
Celkem se nachytalo 783 kg ryb a naši zástupci se dokázali v silné konkurenci 38 týmů prosadit a vybojovat krásné 5. místo.
V sobotním závodě dospělých pak zabodoval Martin Jandourek, kdy se mezi 121 závodníky umístil na krásném 2. místě, s ulovenými 78 kg ryb.
Pánům patří obrovská gratulace a velké poděkování za vzornou a úspěšnou reprezentaci naší organizace a SÚS za pěkný závod.

