KORONAVIRUS – opatření

Na základě opatření prováděných vládou ČR v souvislosti s pandemií Koronaviru jsou všechny akce MO Brandýs nad Labem-Stará Boleslav do odvolání zrušené!!!

Výdej povolenek je omezen. Žádost o její výdej můžete podat mailem na adresu ala.rybarstvi@seznam.cz, nebo telefonicky prostřednictvím SMS na č. 606914945 paní Hovorkové. V žádosti je třeba uvést následující údaje – číslo člena (je v členské legitimaci u fotografie), jméno, adresu, datum narození, číslo státního rybářského lístku a druh požadované povolenky. Následně vám bude sděleno, kdy si můžete povolenku vyzvednout. Nejezděte bez objednání, nikdo se vám bohužel nebude moci věnovat!!!

Při lovu ryb na našich revírech se prosím chovejte ohleduplně k sobě i druhým návštěvníkům a dodržujte veškerá doporučená opatřením ze strany státních orgánů. Především netvořte skupiny, dodržujte vzájemné odstupy nejméně několik metrů a v rámci možností používejte ochranné prostředky. Jen tak si budete moci užít zdravý pobyt na čerstvém vzduchu při rybolovu bez zbytečných nervů a pomůžete nákazu koronaviru co nejdříve překonat.

předseda MO Bohumil Javůrek

2 Replies to “KORONAVIRUS – opatření

  1. Dobrý den,
    prosím mám prosbu ohledne povolenky. Lístek jsem měl v Mlade Boleslavi, po nastehovani do Mestce kraloveho jsem měl lístek prihlasku do Podebrad, kde to je momentalne zruseny. Mohl bych požádat u Vás nebo to není již možný když mam listek přechodný psany na Podebrady? Děkuji za info.

    1. Obraťte se na paní Hovorkovou. Je to Vsše právo vybrat si MO.

Comments are closed.