Výroční členská schůze MO Brandýs nad Labem-Stará Boleslav 2023

V sobotu 18. března se uskutečnila v klubovně MO ČRS Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, která byla založena v roce 1906, výroční členská schůze. V současné době má cca 1200 členů a patří mezi největší organizace v rámci SÚS ČRS. I přes velkou propagaci této schůze bylo zde přítomno 43 členů. Delegátem SÚS ČRS byl pan Miloslav Neuman.
Hlavními body programu bylo zhodnocení práce v minulém roce a plán činnosti nejen na tento rok, ale i výhled do nejbližší budoucnosti. Členská základna odsouhlasila mimo jiné, aby naše organizace byla součástí společného rybolovu na rybářských revírech a vodních plochách provozovaných ČRS, z.s. Středočeského územního svazu, vyžádání na MZ cestou SÚS pokračování 24 hod lovu ryb na revírech č. 411050 a č. 41165 Proboštské jezero/ na další období. Byly odsouhlaseny rybářské závody děti a dospělých na našich vodách, dále závody lovných technik na Labi, pořádaných pod hlavičkou SÚS a letní rybářský tábor na Lužnici.
V rámci diskuze vystoupil delegát SÚS p. Neuman, který se zejména vyjádřil k připravovanému systému RIS a vysvětlil úkoly, které bude nutné splnit při jeho uvedení do provozu. Odpověděl na řadu dotazů a vyzval členy, aby k tomuto systému vytvořili potřebné podmínky.
Na závěr schůze bylo přijato Usnesení, které obsahuje úkoly, které stojí před naší organizaci v roce 2023.